KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197351

nr 1619 7351

Olle Qviström

(1934-2023), Sverige

Oljemålning, Komposition, Signerad, oramad. Olja på duk, 61x50 cm

Olle Qviström, svensk bildkonstnär född 1934, död 2023.

Utrop:

500 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:30:20

Olle Qviström

Läs mer om Olle Qviström